Predstavnik HUHIV-a na trotjednom putovanju u SAD

Nakon Svjetske AIDS konferencije od 21. do 28.07. koja se ove godine održava u Washington-u D.C. naša predstavnica Latica Mirjanić mag.psih. pridružit će se grupi na njihovom trotjednom boravku u programu „International Visitor Leadership Programs„ pod pokroviteljstvom Veleposlanstva SAD-a u Zagrebu.

Naša Latica Mirjanić na službenom sastanku prije puta susrela se i sa zamjenikom voditelja programa US ambassy gdinom Hoyt Yee.

Više o rezultatima Svjetske AIDS konferencije te o rezultatima Programa izvijestit ćemo nakon povratka predstavnika HUHIV-a iz SAD-a.

Veliko hvala na podršci Američkom Veleposlanstvu u Zagrebu.

 
 
 
 

HUHIV

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće kako bismo vam pružili najbolje moguće korisničko iskustvo. Informacije o kolačićima pohranjene su u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kada se vratite na našu web stranicu i pomažete našem timu da razumijemo koji sadržaji web stranice su vam najzanimljiviji i najkorisniji.

Sve postavke kolačića možete prilagoditi pomoću opcija s lijeve strane.